See other templates

Google Translate Widget by Infofru

Author Site Reviewresults

Menu

Osełki ceramiczne do form i matryc

Zróżnicowana oferta osełek o spoiwach ceramicznym lub żywicznym  znajdujących szerokie zastosowanie m.in do ręcznego lub maszynowego ostrzenia, docierania, dogładzania  i polerowania elementów, form, matryc wykonanych ze stali utwardzonych, stali nierdzewnych, węglików spiekanych. Stosowane również do finalnego polerowania ostrzy i profili noży z węglików spiekanych.

Na wyróżnienie zasługują:
osełki 9AV92 o średniej twardości do zastosowań uniwersalnych dla stali średnio utwardzonych oraz obróbki ostrzy narzędzi skrawających. Wykonane z ziarna o wielkości 150-220-320-400-600;

osełki 8CV01 z zielonego węglika krzemu i miękkim spoiwie ceramicznym, przeznaczone do ogólnego stosowania do polerowania matryc i elementów form z węglika spiekanego oraz ostrzy narzędzi węglikowych.
Wykonane z ziarna o wielkości 240-320-400-600;

osełki 9AV08 extra drobne przeznaczone do polerowania, bardzo miękkie spoiwo oraz struktura zapewniają efektywne polerowanie bez efektu zaklejania powierzchni czynnej osełki, stosowane są głównie do przygotowania powierzchni przed polerowaniem pastami diamentowymi.
Wykonane z bardzo drobnego ziarna o wielkości 800;

osełki 9AB04 o spoiwie żywicznym do precyzyjnej i dokładnej pracy, bardzo ostra i otwarta powierzchnia osełki dobrze zbiera materiał i poleruje, wykorzystywane do pracy szczególnie dla stali nierdzewnych INOX.
Wykonane z ziarna o wielkości 100-120-180-220-320-600;

osełki 9AVTR1 ze środkiem zmniejszającym tarcie, wykorzystywane głównie do obróbki powierzchni po obróbce elektroerozyjnej

Osełki z kamienia naturalnego INDIA STONE o średniej granulacji do dokładnego dogładzania i wykańczania.

 

 

Segmenty ścierne

 

Segmenty ścierne są dostępne w bardzo wielu kształtach oraz rozmiarach nominalnych, wykonane z optymalną charakterystyką szlifowania, wielkością ziarna i strukturą do szlifowania lub planowania elementów wykonanych ze stali, stali utwardzonych, żeliwa czy aluminium.Segmenty ceramiczne są również używane w przemyśle motoryzacyjnym do szlifowania bloków silników i planowania.

 

Początek strony