See other templates

Google Translate Widget by Infofru

Author Site Reviewresults

Menu

Ściernice do szlifowania powierzchniowego i cylindrycznego

Ściernice do szlifowania powierzchniowego, cylindrycznego oraz bezkłowego wszystkich gatunków stali, stali nisko i wysoko stopowych, stali nierdzewnych, stali utwardzonych, żeliwa, aluminium.

Polecamy szczególnie specjalne ściernice do obróbki materiałów twardych i trudnoobrabialnych  w zakresie twardości 56 - 67 HRC w dziale

Ściernice ceramiczne Arctic Blue i Superabarsives.

 

Ściernice do szlifowania bezkłowego

Firma Molemab produkuje wszystkie typy ściernic do szlifowania bezkłowego na spoiwie ceramiczny, żywicznym oraz gumowym w wielu rozmiarach.

Charakterystyka ściernicy - wielkość ziarna, twardość, struktura - zależą od typu maszyny, rodzaju materiału oraz ogólnych parametrów szlifowania.

 

Ściernice do szlifowania otworów

Ściernice trzpieniowe są szeroko rozpowszechnione i stosowane do szlifowania otworów dla różnorodnej grupy materiałów.  Typy i kształty ściernic są bardzo zróżnicowane o dobranej charakterystyce szlifowania zależnie od założonych parametrów szlifowania oraz konieczności osiągnięcia założonych efektów końcowych. 

Szczególnie polecaną grupę stanowią ściernice nasadzane na trzpień wykonane z ziarna mikrokrystalicznego
(niebieskie ziarno superabrasives  typ 5SA) wyróżniające się wysoką trwałością w porównaniu do elektrokorundu szlachetnego, wysoką wydajnością, doskonałymi własnościami samoostrzenia. Zastosowanie znajdują do szlifowania otworów stali wysokostopowych, stali szybkotnących HSS o twardościach powyżej 55HRC. 

Oferujemy również ściernice borazonowe o spoiwie galwanicznym do precyzyjnego i bardzo wydajnego szlifowania otworów i powierzchni wewnętrznych wszystkich gatunków stali, stali narzędziowych, łożyskowych, HSS i wysokostopowych o twardościach powyżej 55HRc.
Informacje o tej grupie ściernic znajduje się w zakładce:

Ściernice galwaniczne diamentowe i CBN   

 

 

 

 

Początek strony